Засідання районної творчої групи вчителів початкових класів

30.10.2018

30 жовтня 2018 року на базі Копилівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» було проведено засідання районної творчої групи вчителів початкових класів (керівник Гайструк Олена Андріївна). Провідна діяльність НУШ - це ігрова діяльність. Гра для дітей - це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя. Головне питання, яке обговорювали педагоги - як грати, щоб не загратись, як побудувати навчальний процес, щоб навчання було цікавим. У процесі роботи вчителі познайомились із сучасним комп'ютерним обладнанням закладу освіти, обговорили проблеми, з якими зустрілися вчителі. Також Олена Андріївна презентувала YouTube - канал творчої групи, де кожен вчитель зможе виставити свої творчі знахідки.