Новорічна ялинкова іграшка власними руками

12.12.2017

12 грудня учні початкових класів побували на фабриці ялинкових прикрас, що знаходиться в смт Клавдієво. Напередодні новорічних та різдвяних свят діти відвідали унікальну екскурсію фабрикою іграшок. Вони познайомились із роботою склодувного цеху, де майстри-склодуви видувають іграшки різних форм та розмірів.Відвідали цех сріблення та художній цех, де побачили як талановиті художниці наносять різноманітні малюнки.

Із задоволенням оглянули експонати Музею ялинкових іграшок, де зібрані прикраси зі всього світу.Також діти взяли участь в захоплюючому майстер-класі «Новорічна ялинкова іграшка власними руками»

Всі діти отримали власноруч розписану іграшку, позитивні емоції, приємні враження від екскурсії і майстер-класу.