Новий рік

29.12.2017

Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Для створення святкової новорічної атмосфери учні Копилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом останнього тижня грудня прикрашали класи, коридори школи сніжинками, гірляндами. Школярі з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом.

29 грудня засвітилася різнокольоровими вогниками лісова красуня -ялинка. Новорічні свята в школі проходили в два етапи: для учнів початкової школи в день святотого Миколая та для учнів старших класів 29 грудня.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій юним артистам та глядачам. Гарні пісні, танці, новорічні вірші, конкурси, сценки подарували присутнім святковий настрій, відчуття приходу Нового року.

Були традиційні танці та новорічні вітання з солодкими подарунками.

З Новим роком!