Андріївські вечорниці

13.12.2017

Грудень, як відомо, багатий на обрядові свята в Україні. Саме на Катерини, Андрія, Миколая, які розпочинали цикл різдвяно-новорічних свят, у давні часи збиралася сільська молодь на святкові вечорниці з піснями та забавками, ворожінням і випіканням ласощів. Нині звичаї інші, але ті, давні, українські, варто пам'ятати, адже це і є код нашої нації.

Сьогодні, у день вшанування пам'яті Апостола Андрія Первозваного, у школі були проведені Андріївські вечорниці. Тут було все: і смачні страви за гарним столом, і надзвичайно красивий український традиційний одяг, і вареники, і пісні, і колядки, і жартівливі змагання.

Все це створювало хороший настрій у присутніх, наповнювало атмосферу приміщення духом справжніх українських вечорниць.

Тож зі святом всіх Андріїв!